خط ابری

مناسب برای انتقال مستقیم تماس به موبایل یا تلفن ثابت
۲۰۰هزار تومان/ یک بار
خرید

دفترکار مجازی

مناسب برای استفاده از تلفن گویا، فکس اینترنتی، صف مکالمات
۸۹هزار تومان/ ماهیانه
خرید
تعرفه استفاده از تلفن ابری
خط ابری
دفترکار مجازی
دایورت تماس به موبایل
زمانی که تلفن ابری شما، تماس را به موبایل دایورت می کند شما می بایست این میزان هزینه که بر حسب دقیقه که تعرفه مخابراتی است را پرداخت نمایید.

۶۲ تومان

۶۲ تومان

دایورت به تلفن ثابت داخل استان
زمانی که تلفن ابری شما، تماس را به تلفن ثابت داخل استان دایورت می کند شما می بایست این میزان هزینه که بر حسب دقیقه که تعرفه مخابراتی است را پرداخت نمایید. مثلا اگر خط ابری شما ۰۲۱ است زمانی که تماس به خطوط تلفن ثابت تهران انجام می شود این هزینه از پنل شما کسر می شود.

۳۳ تومان

۳۳ تومان

دایورت به تلفن ثابت داخل استان
زمانی که تلفن ابری شما، تماس را به تلفن ثابت خارج استان دایورت می کند شما می بایست این میزان هزینه که بر حسب دقیقه که تعرفه مخابراتی است را پرداخت نمایید. مثلا اگر خط ابری شما ۰۲۱ است زمانی که تماس به خطوط تلفن ثابت هر شهر دیگری جز تهران انجام می شود این هزینه از پنل شما کسر می شود.

۴.۵ تومان

۴.۵ تومان

اعتبار هدیه
پنل شما در ابتدا ۱۰۰ هزار تومان به مدت ۳ ماه شارژ دارد و هزینه مکالمات از این پنل کسر می شود. بعد از تمام شارژ می بایست برای اینکه دایورت تماس انجام شود مجددا پنل خود را شارژ کنید تا این اتفاقات انجام شود.

۱۰۰ هزار تومان

۱۰۰ هزار تومان

امکانات تلفن ابری
مالکیت دائمی خط ابری
مالکیت این خط برای همیشه از شما خواهد بود و بعد از خرید از cra.ir نیز پیامک برای شما ارسال می شود، در پارس ویپ بر خلاف سایر شرکت ها که خط را در صورت عدم تمدید به دیگران و حتی رقبای شما واگذار می کنند مالکیت دائمی خط برای شما می باشد.
تماس ورودی بدون اینترنت
تماس ها در بستر مخابرات انجام شده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد
تماس ورودی با اینترنت آسیاتک
در صورتی که اینترنت اسیاتک داشته باشید می توانید از تماس در بستر اینترنت استفاده نمایید البته ما پیشنهاد می کنیم از انتقال تماس در بستر مخابرات استفاده کنید.
تماس خروجی بدون اینترنت
برای برقراری تماس خروجی شما ابتدا با تلفن ابری تماس میگیرید و سپس یک کد دستوری و رمز را وارد می کنید و در نهایت شماره مقصد را وارد می کنید تا در بستر مخابرات با مخاطب شما تماس گرفته شود و روی گوشی مخاطب شماره ابری شما نمایش داده می شود.
تماس خروجی با اینترنت آسیاتک
در صورتی که اینترنت اسیاتک داشته باشید می توانید از اپلیکیشن هایی مانند 3cx یا زویپر یا اسیاتل برای برقراری تماس خروجی استفاده کنید.
تعداد تماس همزمان
تعداد افرادی که می توانند با شماره ابری شما تماس بگیرند و از تلفن ابری شما بوق اشغال پخش نشود.

۱ تماس

۲ تماس

تلفن گویا و سانترال
زمانی که مشتری با خط ابری شما تماس میگیرد یک پیام خوش امدگویی پخش شود و تماس گیرنده را برای شماره گیری صف های مختلف راهنمایی کند مثلا شماره داخلی صف های فروش، پشتیبانی ، مالی و... اعلام شود.
تعداد صف
برای اینکه بتوانید در سازمان خود نظم داشته باشید می بایست واحد های فروش، پشتیبانی، مالی و... داشته باشید که تماس گیرنده بتواند به صف تماس مربوط به کار خود متصل شود و با کارشناسان همان بخش صحبت کند

۹ صف

تعداد داخلی
تعداد افرادی که می توانید در دفتر کار مجازی تعریف کنید تا در صورت شماره گیری صف یا در صورت شماره گیری داخلی تماس به این افراد متصل شود

۹ نفر

صندوق صوتی
در صورتی که شما به تماس مخاطب پاسخ ندادید، تماس گیرنده بتواند برای شما پیغام بگذارد و شما بتوانید در صندوق صوتی صدای ضبظ شده را گوش دهید.
فکس اینترنتی
برای استفاده از سیستم ارسال و دریافت فکس در دفتر کار مجازی استفاده می شود و هزینه استفاده از فکس اینترنتی بر اساس زمان مشغول بودن تلفن بر حسب دقیقه محاسبه می شود

پارس ویپ قابلیت برقراری تماس ورودی و تماس خروجی از طریق شماره تلفن ثابت را در اختیار شما قرار می دهد. تلفن ثابت مجازی بدون نیاز به سیمکشی بوده و تماس ها به موبایل یا تلفن ثابت شما دایورت می شود، همچنین در صورتی که اینترنت آسیاتک داشته باشید می توانید تماس ها را در بستر اینترنت قرار دهید.

در تلفن ثابت پارس ویپ برای براقراری تماس ورودی نیازی به پرداخت هزینه ماهیانه نمی باشد و مالکیت خط به صورت دائمی در اختیار شما می باشد همچنین تعرفه دایورت مکالمات و برقراری تماس خروجی، تعرفه اعلام شده از سمت سازمان تنظیم مقررات می باشد و هیچگونه دخل و تصرفی از سمت پارس ویپ اعمال نمی شود.

با تهیه سرویس دفترکار مجازی هزینه کسب وکار شما بابت اجاره دفتر، مالیات، خرید تجهیزات و… به شدت کاهش می یابد، همین امروز دفتر کار مجازی را خریداری کنید و در قالب یک شرکت معتبر فعالیت خود را آغاز کنید.

 

فهرست